1 hodnocení

Savvies 2x tvrzené sklo 3D Full pro Samsung Galaxy S20 FE (černé)

  • Plná ochrana
  • 9H pancéřové sklo - maximální ochrana proti poškrábání
  • Vysoká transparentnost
  • Odpuzovač nečistot
Můžeme doručit do:
14.2.2023
Skladem
Kód: 697
Značka: Savvies
590 Kč
Kategorie: Samsung Galaxy
Záruka: 2 roky
Savvies 2x tvrzené sklo 3D Full pro Samsung Galaxy S20 FE (černé)
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA

Popis výrobku

 

Tvrzené sklo Savvies Xtreme Glass 2.5D Full Cover pro Samsung Galaxy S20 FE (černé) má stupeň tvrdosti 9H a zaručuje tak maximální ochranu proti poškrábání a nárazům.

Full Cover Protection
Precizně padnoucí 2,5D zakřivené pancéřové sklo od okraje k okraji v celoobrazovkovém designu pokrývá displej Samsung Galaxy S20 FE zcela až po okraj, takže žádná oblast nezůstane volná nebo nechráněná.

Extrémní tvrdost povrchu
Celoobrazovková ochrana displeje s povrchovou tvrdostí 9H je extrémně pevná, odolná proti poškrábání a snižuje riziko prasknutí a rozbití displeje. Díky tomu 2,5D pancéřová fólie nabízí maximální ochranu proti nárazům, nárazům a poškrábání.

Vysoká průhlednost a dotyková kompatibilita
Fólie z tvrzeného skla z tvrzeného skutečného skla umožňuje výjimečnou čirost. Vysoká propustnost světla zajišťuje křišťálově čistou a jako břitvu ostrou obrazovku bez ztráty jasu. Díky dotykové kompatibilitě skleněné fólie je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Funkce displeje není narušena.

Povrchová úprava proti otiskům prstů
Pancéřová skleněná fólie, opatřená speciální oleofobní povrchovou úpravou, působí odpudivě proti mastnotě a nečistotám, redukuje otisky prstů a zajišťuje tak snadné čištění povrchu.

Ochrana proti otřesům a rozbití Tvrzená ochrana
obrazovky z neprůstřelného skla tlumí náraz a chrání obrazovku vašeho zařízení před možným poškozením. Pancéřová skleněná fólie, vybavená speciální ochranou proti třískám, se v případě rozbití skla nerozbije, ale vykazuje pouze nepatrné praskliny uvnitř konstrukce. Nejsou zde tedy žádné ostré hrany.

Snadná instalace
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin. Součástí je komplexní montážní sada.

 


Obsah balení : 2x celokrycí tvrzené sklo Savvies kompatibilní se Samsung Galaxy S20 FE (černé), montážní sada skládající se z čisticí utěrky, hadříku z mikrovlákna, lepicích proužků pro odstranění a připevnění prachu, montážní návod.