1 hodnocení

Ochranná fólie BROTECT HD-Clear pro Volkswagen Touareg R-Line 2021-2022 Premium 15"

  • Křišťálově čistý, transparentní ochranný film
  • Spolehlivá ochrana proti poškrábání
  • Anti otisky prstů
  • Snadná montáž bez bublin
  • Vyrobeno v Německu

18_X0429

do 6 dnů
Kód: 928
Značka: Brotect
2 490 Kč –20 % 1 990 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
4f6a3901
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 2 490 Kč –20 %

Popis výrobku

 

Ochranná fólie na displej BROTECT HD-Clear, křišťálově čistá ochrana displeje proti poškrábání pro váš Volkswagen Touareg R-Line 2021 Objevte Premium 15" 

Váš Volkswagen Touareg R-Line 2021 Discover Premium 15" s pravostranným řízením je vaším každodenním společníkem a musí toho hodně vydržet? S ochranou displeje BROTECT HD-Clear optimálně ochráníte svůj přístroj před nečistotami, poškrábáním a poškozením při každodenním používání.

Tenký materiál průhledné ochranné fólie zajišťuje spolehlivou ochranu displeje a je téměř neviditelný.

Díky vysoké úrovni průhlednosti a jasnosti nejsou výhled a brilanci displeje rušeny ochrannou fólií a veškerý obsah obrazovky je i nadále zobrazen ostře a jasně.

Dodatečná vrstva proti otiskům prstů zajišťuje, že nečistoty a otisky prstů lze snadno setřít z fólie, aniž by se změnila citlivost displeje na dotyk a tlak.

Nově vyvinutá lepicí vrstva zajišťuje připevnění bez pnutí a odstranění fólie displeje beze zbytků. Výsledek: Cool BRO hladce klouže na váš Volkswagen Touareg R-Line 2021 Discover Premium 15"  Vám zaručí bezproblémovou montáž bez bublin. Budete překvapeni!

Ochranu displeje od značky BROTECT mimochodem vyrábí náš tým specialistů v Německu s velkou péčí. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s tím!

Kompatibilní s
Volkswagenem Touareg R-Line 2021 Discover Premium 15" pravostranné řízení

 

Co je v krabici :
Rozsah dodávky: 1 balení BROTECT HD-Clear ochranná fólie na displej kompatibilní s Volkswagen Touareg R-Line 2021 Discover Premium 15" pravostranné řízení