1 hodnocení

Savvies Xtreme zadní kryt pro Samsung Galaxy S21 5G (čiré)

  • Optimální ochrana vašeho smartphonu
  • Pouzdro na telefon perfektně sedí
  • Jasný, tenký design
  • Vysoce kvalitní TPU materiál absorbující nárazy
Můžeme doručit do:
14.2.2023
Skladem
Kód: 703
Značka: Savvies
490 Kč
Kategorie: Samsung Galaxy
Záruka: 2 roky
Savvies Xtreme zadní kryt pro Samsung Galaxy S21 5G (čiré)
Tip
ZDARMAZDARMA

Popis výrobku

Pouzdro Savvies Xtreme chrání váš Samsung Galaxy S21 5G při každodenním používání. Díky elegantnímu a vysoce průhlednému pouzdru na telefon je zachován původní design telefonu a zároveň chrání váš smartphone.

Optimální ochrana
V případě pádu zabráníte většímu poškození, protože kryt chrání vaše zařízení před nárazem. Pouzdro Savvies Xtreme Case navíc dodává vašemu telefonu hodnotu tím, že poskytuje všestrannou ochranu před poškrábáním, nárazy, třením, prachem a nečistotami.

 

Precision Fit
Design ochranného pouzdra byl vyvinut přímo na Samsung Galaxy S21 5G. Přesné výřezy a zesílená tlačítka zajišťují rychlý přístup a odezvu. Jeho perfektní střih a neomezené používání vašeho smartphonu z něj činí ideálního každodenního společníka.

Přesvědčivá optika
Vysoká průhlednost čirého pouzdra a tloušťka materiálu pouhých 1,1 mm zaručují téměř neviditelnou ochranu zařízení. To zachovává tenký a elegantní design vašeho Samsung Galaxy S21 5G a zároveň optimálně chrání váš mobilní telefon.

Vysoce kvalitní materiál
Pouzdro na telefon je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan) a nabízí oproti silikonovým pouzdrům některé výhody: TPU odpuzuje prach více než silikon. Díky tomu je skořepina hladší, snadno se zasouvá a vytahuje z kapes a při vytahování se nezasekává. TPU je navíc pevnější plast, díky kterému je nárazník pružný a zároveň tvarově stálý a ve srovnání s měkkými silikonovými pouzdry se tak snadno neopotřebovává. Materiál je samozřejmě bez zápachu.

Flexibilní a protiskluzový
Vysoce kvalitní materiál umožňuje snadnou instalaci, dokonalé přizpůsobení a optimální ochranu vašeho Samsung Galaxy S21 5G. Díky elastickému plastu je pouzdro flexibilní, takže se snadno nasazuje a přesně padne na váš smartphone. Šikovný materiál zajišťuje nejen potřebné uchopení pouzdra na telefonu, protiskluznost také zabraňuje vyklouznutí zařízení z ruky.

Obsah produktu:
1x pouzdro Savvies Xtreme kompatibilní s Samsung Galaxy S21 5G