1 hodnocení

2x tvrzené sklo Savvies Extreme 3D pro Apple iPhone 13 990295

  • Plná ochrana
  • 9H pancéřové sklo - maximální ochrana proti poškrábání
  • Vysoká transparentnost
  • Odpuzovač nečistot
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 261630
Značka: Savvies
790 Kč –25 % 590 Kč
Kategorie: Iphone 13
Záruka: 2 roky
2x tvrzené sklo Savvies Extreme 3D pro Apple iPhone 13 990295
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 790 Kč –25 %

Popis výrobku

Tvrzené sklo Savvies Xtreme Glass 3D Full Cover pro Apple iPhone 13  (černé) má tvrdost 9H a zaručuje tak maximální ochranu proti poškrábání a nárazům.

Ochrana celého krytu
Dokonale padnoucí 3D zakřivené pancéřové sklo od okraje k okraji v celoobrazovkovém provedení zakrývá displej Apple iPhone 13  zcela až po okraj, takže žádná plocha nezůstane volná nebo nechráněná.

Extrémní tvrdost povrchu
Celoobrazovková ochrana displeje s povrchovou tvrdostí 9H je extrémně pevná, odolná proti poškrábání a snižuje riziko prasknutí a rozbití displeje. Díky tomu nabízí 3D pancéřová fólie maximální ochranu proti nárazům, nárazům a poškrábání.

Vysoká průhlednost a dotyková kompatibilita
Fólie z tvrzeného skla z tvrzeného skutečného skla umožňuje výjimečnou čirost. Vysoká propustnost světla zajišťuje křišťálově čistou a jako břitvu ostrou obrazovku bez ztráty jasu. Díky dotykové kompatibilitě skleněné fólie je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Funkce displeje není narušena.

Povrchová úprava proti otiskům prstů
Pancéřová skleněná fólie, opatřená speciální oleofobní povrchovou úpravou, působí odpudivě proti mastnotě a nečistotám, redukuje otisky prstů a zajišťuje tak snadné čištění povrchu.

Ochrana proti otřesům a rozbití Tvrzená ochrana
obrazovky z neprůstřelného skla tlumí náraz a chrání obrazovku vašeho zařízení před možným poškozením. Pancéřová skleněná fólie, vybavená speciální ochranou proti třískám, se v případě rozbití skla nerozbije, ale vykazuje pouze nepatrné praskliny uvnitř konstrukce. Nejsou zde tedy žádné ostré hrany.

Snadná instalace
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin. Součástí je komplexní montážní sada.

 


Obsah balení : 2x celokrycí pancéřové sklo Savvies kompatibilní s Apple iPhone 13  (černé), montážní sada skládající se z čisticí utěrky, hadříku z mikrovlákna, lepicích proužků pro odstranění a připevnění prachu, montážní návod.