1 hodnocení

BROTECT AirGlass 3x fólie z tvrzeného skla pro Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát)

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

3833891_3

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 670
Značka: Brotect
650 Kč –24 % 490 Kč
Kategorie: IPhone X/XS
Záruka: 2 roky
BROTECT AirGlass 3x fólie z tvrzeného skla pro Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát)
Akce Tip Výprodej
ZDARMAZDARMA 650 Kč –24 %

Popis výrobku

BROTECT AirGlass Premium Glass Screen Protector, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát)!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva zajišťuje, že BRO klouže jemně a bez bublin na vašem Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát).

Přídavný panel pro váš Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát) je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky se vyrábí v Německu a chránič od nás dostanete z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát)

POZNÁMKA : Tento produkt je speciálně navržen pro fotoaparát na zadní straně vašeho zařízení. V našem sortimentu naleznete i další produkty pro vaše zařízení.

Obsah balení : 3x fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s Apple iPhone Xs (POUZE fotoaparát)