1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Škoda Scala Facelift 2024

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 1380
Značka: Brotect
1 190 Kč –25 % 890 Kč
Kategorie: Škoda
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Škoda Scala Facelift 2024
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –25 %

Výrobek

BROTECT AirGlass Premium Glass Foli, extra tvrdá a ultralehká ochranná fólie na displej pro váš Facelift Škoda Scala Monte Carlo 2024!

Sklo BRO je novinkou v Evropě a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně pro BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, takže je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje je zobrazen v detailech ostrých jako břitva. Ultratenká fólie vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Pružná lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce klouzal bez bublin po vašem faceliftu Škoda Scala Monte Carlo 2024.

Buddy pro váš facelift Škoda Scala Monte Carlo 2024 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte z výroby. Bavte se s tím!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na odnímacím jazýčku!

Kompatibilní s
Facelift Škoda Scala Monte Carlo 2024

Obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s Facelift Škoda Scala Monte Carlo 2024 (1x přední).