1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Toyota Yaris 2024 - ochranné sklo

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 1389
Značka: Brotect
1 490 Kč –20 % 1 190 Kč
Kategorie: Toyota
Záruka: 2 roky
media.0028 1920w
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 490 Kč –20 %

Výrobek

BROTECT AirGlass Premium Glass Screen Protector, extra tvrdá a ultralehká ochranná fólie na displej pro vaši Toyota Yaris 2024!

Sklo BRO je novinkou v Evropě a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně pro BROTECT!

Je 2x tenčí a 2x lehčí, díky čemuž je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje je zobrazen v detailech ostrých jako břitva. Ultratenká fólie vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Pružná lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce klouzal po vaší Toyotě Yaris 2024 bez bublin.

Buddy pro vaši Toyotu Yaris 2024 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a chránič obrazovky od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přeložte zbývající kus AirGlass na odnímacím jazýčku!

Kompatibilní s
Toyota Yaris 2024

 

Obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s Toyota Yaris 2024 (1x displej).