1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Plus 2020-2023

  • Extra tvrdé
  • Ultralehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu

 

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 910
Značka: Brotect
1 490 Kč –13 % 1 290 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Volkswagen ID.3 infotainment system
Novinka
ZDARMAZDARMA 1 490 Kč –13 %

Výrobek

Brotect AirGlass Premium skleněná fólie, extra tvrdý a ultralehký chránič obrazovky pro váš infotainment systém Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Plus 2020!

Skleněný BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii chráničů obrazovky - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2x tenčí a 2x lehčí, a proto je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra pevnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah displeje je zobrazen ostrý jako břitva. Ultratenký film vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Kromě toho má BRO povlak proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní vrstva lepidla umožňuje, aby BRO hladce klouzal bez bublin na váš informační a zábavní systém Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Plus 2020.

Buddy pro váš infotainment systém Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Plus 2020 je pečlivě vyráběn naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte z výroby. Bavte se s ním!

P.S.: Naše BRO je vyrobena ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na stahovací klapce!

Kompatibilní s informačním a zábavním systémem
Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Plus 2020-2022

Obsah balení:
Brotect AirGlass tvrzená skleněná fólie kompatibilní s informačním a zábavním systémem Volkswagen ID.3 Pro Performance 1st Plus 2020-2022