1 hodnocení

Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass pro Audi A3 2023 Virtual cockpit

  • Extra tvrdá 9H
  • Ultralehká
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 1152
Značka: Brotect
1 290 Kč –23 % 990 Kč
Kategorie: Audi
Záruka: 2 roky
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass pro Audi A3 2023 Virtual cockpit
ZDARMAZDARMA 1 290 Kč –23 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Audi A3 2023 Virtual cockpit!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat do vašeho Audi A3 2023 Virtual kokpitu.

Kamarád pro váš Audi A3 2023 Virtual kokpit je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Audi A3 2023 Virtual cockpit

 

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Audi A3 2023 Virtual cockpit (1x displej).