1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Porsche Taycan 2021-2023

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehký
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 1107
Značka: Brotect
1 590 Kč –18 % 1 290 Kč
Kategorie: Porsche
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Porsche Taycan 2021-2023
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 590 Kč –18 %

Výrobek

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká fólie pro Váš informační a zábavní systém Porsche Taycan 2021!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2x tenčí a 2x lehčí, a proto mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své pružnosti nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah displeje je ostrý jako břitva. Ultratenký film vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Kromě toho má BRO povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů nemají na displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin klouzalo po vašem informačním a zábavním systému Porsche Taycan 2021.

Buddy pro váš informační a zábavní systém Porsche Taycan 2021 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je proto vyroben v Německu a ochranný film od nás obdržíte z výroby. Bavte se s ním!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přitom flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na odtahovací jazýčku!

Kompatibilní s
informačním a zábavním systémem Porsche Taycan 2021

 

obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s informačním a zábavním systémem Porsche Taycan 2021 (1x displej).