1 hodnocení

Savvies Xtreme zadní kryt pro Apple iPhone 13 Pro Max (průhledný)

  • Optimální ochrana vašeho smartphonu
  • Pouzdro na mobilní telefon s perfektním střihem
  • Průhledné, tenké provedení
  • Vysoce kvalitní TPU materiál absorbující nárazy
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 613
Značka: Savvies
690 Kč –28 % 490 Kč
Kategorie: Iphone 13
Záruka: 2 roky
2705265 1631644317 Case3 iPhone 13 Pro Max
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 690 Kč –28 %

Popis výrobku

S pouzdrem Savvies Xtreme Case Cover ochráníte svůj Apple iPhone 13 Pro Max ideálně při každodenním používání. Díky elegantnímu a průhlednému pouzdru na mobilní telefon je zachován a zároveň chráněn originální design vašeho smartphonu.

Optimální ochrana
V případě pádu se zabrání většímu poškození zařízení, protože ochranný kryt tlumí pád. Pouzdro Savvies Xtreme Case navíc zachovává hodnotu vašeho zařízení tím, že nabízí všestrannou ochranu proti poškrábání, nárazům, tření, prachu a nečistotám.

Perfektně sedí
Design pouzdra na mobilní telefon byl vyvinut přímo na Apple iPhone 13 Pro Max. To znamená, že všechny ovládací prvky a připojení zůstávají funkční. Přesnost padnutí a neomezené používání vašeho smartphonu z nich dělá ideálního každodenního společníka.

Přesvědčivá optika
Vysoká průhlednost průhledného krytu a tloušťka materiálu pouhých 1,1 mm zaručují téměř neviditelnou ochranu zařízení. Tímto způsobem je zachován tenký a elegantní design vašeho Apple iPhone 13 Pro Max, zatímco váš smartphone je zároveň optimálně chráněn.

Vysoce kvalitní materiál
Pouzdro na mobilní telefon je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan) a nabízí oproti silikonovým pouzdrům několik výhod: TPU odpuzuje prach více než silikon. To znamená, že kryt je hladší a lépe klouže do kapsy nebo se nezasekává při vyjímání. TPU je navíc pevnější plast, což znamená, že ochranný kryt je pružný a zároveň rozměrově stálý a neopotřebovává se tak snadno oproti měkkým silikonovým krytům. Použitý materiál je samozřejmě absolutně bez zápachu.

Flexibilní a protiskluzový
Vysoce kvalitní materiál umožňuje snadnou montáž, dokonalé uchycení a optimální ochranu pro váš Apple iPhone 13 Pro Max.Elastický plast činí ochranný kryt pružným, takže se snadno skládá a dokonale přilne k vašemu smartphonu. Protiskluzový materiál zajišťuje nejen bezpečné držení pouzdra na mobilním telefonu, ale také bezpečné držení vašeho zařízení v ruce, což snižuje riziko pádu.

 

Obsah balení : 1x kryt Savvies Xtreme Case kompatibilní s Apple iPhone 13 Pro Max