1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro displej navigace Opel Grandland 2022-2023

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 1326
Značka: Brotect
1 190 Kč –25 % 890 Kč
Kategorie: Opel
Záruka: 2 roky
opel grandland interior navigation 4x3 gr22 i01 050
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –25 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš displej navigace Opel Grandland modelového roku 2022!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na displej vaší navigace Opel Grandland modelového roku 2022.

Kamarád pro váš displej navigace Opel Grandland modelového roku 2022 je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
displejem navigace Opel Grandland modelového roku 2022

 

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s displejem navigace Opel Grandland modelového roku 2022 (1x displej).