1 hodnocení

BROTECT AirGlass tvrzené sklo pro Volkswagen Caddy 2020-2023 8,25"

  • Extra tvrdé a odolné proti poškrábání
  • Ultralehká fólie z pancéřového skla
  • Matné a antireflexní
  • Ochrana proti otiskům prstů

 

 

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 544
Značka: Brotect
1 190 Kč –25 % 890 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
caddy
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –25 %

Popis výrobku

BROTECT AirGlass Matte Premium Glass Screen Protector, extra tvrdá, antireflexní a ultralehká ochrana displeje pro váš Volkswagen Caddy 2020 složení 8,25"!

Matné sklo BRO obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Matné sklo AirGlass je výrazně tenčí a lehčí než typické výrobky z neprůstřelného skla na trhu. Díky tomu je mnohem flexibilnější a stále nabízí stejnou tvrdost odolnou proti poškrábání jako sklo.

Povrch skleněné fólie je matný a snižuje tak nepříjemné odlesky na vašem displeji. Zároveň vám ultratenká pancéřová skleněná fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby skleněný film jemně a bez bublin klouzal na váš Volkswagen Caddy 2020 složení 8,25".

Kamarád pro vaše zařízení je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky se vyrábí v Německu a chránič od nás dostanete z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
Volkswagen Caddy 2020 Složení 8,25"

 

Obsah balení : BROTECT AirGlass Matná fólie z tvrzeného skla kompatibilní s Volkswagen Caddy 2020 Složení 8,25"