Neohodnoceno

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Tesla Model 3 15,4"

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu

2739265_2

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 895
2 390 Kč –20 % 1 890 Kč
Kategorie: Tesla
Tesla Model 3 range problem 2020 Perex
Novinka
ZDARMAZDARMA 2 390 Kč –20 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš informační a zábavní systém Tesla Model 3 15,4"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na váš informační a zábavní systém Tesla Model 3 15,4".

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Tesla Model 3 15,4" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je tedy vyroben v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
informačním a zábavním systémem Tesla Model 3 15,4"

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s informačním a zábavním systémem Tesla Model 3 15,4"