1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4"

  • Extra tvrdá 9H
  • Ultralehká
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 1146
Značka: Brotect
2 490 Kč –24 % 1 890 Kč
Kategorie: Tesla
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4"
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 2 490 Kč –24 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš infotainment systém Tesla Model Y 15,4"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na váš informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4".

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Tesla Model Y 15,4" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na obrazovku je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
informačním a zábavním systémem Tesla Model Y 15,4"

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Tesla Model Y Infotainment System 15,4" (1x displej) + montážní sada zdarma