1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Renault Megane E-Tech openR Link 12"

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 988
Značka: Brotect
1 990 Kč –25 % 1 490 Kč
Kategorie: Renault
Záruka: 2 roky
45731 30 Renault Megane ETech openR Link 12
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 990 Kč –25 %

Popis výrobku

 

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Renault Megane E-Tech openR Link 12"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na váš Renault Megane E-Tech openR Link 12".

Kamarád pro váš Renault Megane E-Tech openR Link 12" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Renault Megane E-Tech openR Link 12"

 

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Renault Megane E-Tech openR Link 12"