1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Toyota Yaris Cross 2021 Smart Connect 7"

  • Extra těžké
  • Ultra lehký
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu

2744133_2

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 850
Značka: Brotect
990 Kč –20 % 790 Kč
Kategorie: Toyota
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Toyota Yaris Cross 2021 Smart Connect 7"
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 990 Kč –20 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Toyota Yaris Cross 2021 Smart Connect 7"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin naklouzlo na váš Toyota Yaris Cross 2021 Smart Connect 7".

Kamarád pro vaši Toyotu Yaris Cross 2021 Smart Connect 7" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Toyota Yaris Cross 2021 Smart Connect 7"

 

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Toyota Yaris Cross 2021 Smart Connect 7"