1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Hyundai Kona 2021 Infotainment System 8"

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

Kona2

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 538
Značka: Brotect
990 Kč –20 % 790 Kč
Kategorie: Hyundai
Záruka: 2 roky
Kona
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 990 Kč –20 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš informační a zábavní systém Hyundai Kona 2021 8"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva zajišťuje, že BRO hladce a bez bublin klouže po vašem informačním a zábavním systému Hyundai Kona 2021 8".

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Hyundai Kona 2021 8" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás dostanete již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Hyundai Kona 2021 8"

Obsah balení : Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s informačním a zábavním systémem Hyundai Kona 2021 8"