2 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Mazda CX-5 2017

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké a tenké 
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů

cx5-1

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 736
Značka: Brotect
990 Kč –10 % 890 Kč
Kategorie: Mazda
Záruka: 2 roky
CX5
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 990 Kč –10 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš infotainment systém Mazda CX-5 2017!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem pružnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO klouzat hladce a bez bublin na váš informační a zábavní systém Mazda CX-5 2017.

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Mazda CX-5 2017 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Mazda CX-5 2017

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Mazda CX-5 2017