1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro

  • Extra tvrdý
  • Ultralehký
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu

2744392_2

do 6 dnů
Kód: 829
Značka: Brotect
1 490 Kč –34 % 980 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass  pro Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 490 Kč –34 %

Výrobek

BROTECT AirGlass Premium Glass Film, extra tvrdý a ultralehký chránič obrazovky pro váš Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro!

Sklo BRO je v Evropě nové a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii chráničů obrazovky - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2x tenčí a 2x lehčí, a proto je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra pevnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost aplikace AirGlass zajišťuje, že obsah displeje je zobrazen ostrý jako břitva. Ultratenká fólie zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Kromě toho má BRO povlak proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Pružná lepicí vrstva umožňuje, aby bro hladce a hladce klouzalo na kokpit Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro.

Buddy pro váš Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro je vyroben s péčí našeho týmu odborníků v Německu. Chránič obrazovky je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte z výroby. Bavte se s ním!

P.S.: Naše BRO je vyrobena ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: Ohněte zbývající kus AirGlass na stahovacím jazýčku!

Kompatibilní s
Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro

Obsah balení:
BROTECT AirGlass tvrzená skleněná fólie kompatibilní s Volkswagen Polo 6 Digital Cockpit Pro