1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace)

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 691
Značka: Brotect
890 Kč –22 % 690 Kč
Kategorie: Ford
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace)
Tip Výprodej
ZDARMAZDARMA 890 Kč –22 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace)!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva zajišťuje, že BRO jemně a bez bublin klouže na váš Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace).

Sidekick pro váš Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace) je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je tedy vyroben v Německu a svůj chránič dostanete od nás ve výrobě. Bavte se s to!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace)

bsah balení : Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Ford Focus Mondeo XM-01F 7" (2. generace)