1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Volkswagen Golf Sportsvan 2020

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 1290
990 Kč –20 % 790 Kč
Kategorie: Volkswagen
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Volkswagen Golf Sportsvan 2020
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 990 Kč –20 %

Výrobek

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochranná fólie na displej pro váš informační a zábavní systém Volkswagen Golf Sportsvan 2020!

Sklo BRO je novinkou v Evropě a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně pro BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, takže je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje je zobrazen v detailech ostrých jako břitva. Ultratenká fólie vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Pružná lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat po vašem informačním a zábavním systému Volkswagen Golf Sportsvan 2020.

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Volkswagen Golf Sportsvan 2020 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte z výroby. Bavte se s tím!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na odtahovacím jazýčku!

Kompatibilní s
informačním a zábavním systémem Volkswagen Golf Sportsvan 2020

 

Obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Volkswagen Golf Sportsvan 2020 (1x displej).