1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment System Škoda Amundsen Kodiaq,Karoq 2023 8"

  • Extra tvrdý 9H
  • Ultralehký
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 1377
Značka: Brotect
1 290 Kč –31 % 890 Kč
Kategorie: Škoda
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment System Škoda Amundsen Kodiaq,Karoq 2023 8"
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 290 Kč –31 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Infotainment System 8" Škoda Amundsen Kodiaq 2023!

Sklo BRO je v Evropě nové a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat po vašem 8" informačním a zábavním systému Škoda Amundsen Kodiaq 2023.

Kamarád pro váš Infotainment System Škoda Amundsen Kodiaq 2023 8" je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás dostanete již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Škoda Amundsen Kodiaq 2023 8"

 

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Infotainment System Škoda Amundsen Kodiaq 2023 8" (1x displej).