1 hodnocení

Savvies ® Xtreme Glass 2.5D Full 2x tvrzené sklo Screen Protector pro Apple iPhone SE 2 2020 (černá)

  • Pokrytí celé obrazovky: Ochrana od okraje k okraji
  • 9H tvrzené sklo – odolné proti poškrábání
  • Vysoká transparentnost
  • Odolný proti rozmazání a nečistotám
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 688
Značka: Savvies
790 Kč –25 % 590 Kč
Kategorie: Iphone SE 2020
Záruka: 2 roky
Savvies ® Xtreme Glass 2.5D Full 2x tvrzené sklo Screen Protector pro Apple iPhone SE 2 2020 (černá)
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 790 Kč –25 %

Popis výrobku

Ochranné tvrzené sklo Savvies ® Xtreme Glass 2.5D Full Cover pro Apple iPhone SE 2 2020 (černé) s tvrdostí 9H zajišťuje optimální ochranu proti poškrábání a nárazům.

Full Cover Protection
Precizně padnoucí celoobrazovkové 2,5D zakřivené tvrzené sklo s plným pokrytím nabízí ochranu vaší obrazovky od okraje k okraji. Displej Apple iPhone SE 2 2020 je tak zcela chráněn a žádná oblast nezůstane odkrytá.

Extrémní tvrdost povrchu Celoplošná
ochrana obrazovky s tvrdostí 9H je super pevná, odolná proti poškrábání, a proto snižuje riziko prasklin a rozbití displeje. Výsledkem je, že ochranné 2,5D sklo na displej nabízí maximální ochranu proti nárazům, poškrábání a dalšímu vnějšímu poškození.

Vysoká průhlednost a dotyková kompatibilita
Toto tvrzené sklo na ochranu obrazovky, vyrobené ze skutečného tvrzeného skla, umožňuje výjimečnou čistotu. Vysoká propustnost světla zajišťuje křišťálově čistou a ostrou obrazovku bez ztráty jasu. Dotyková kompatibilita ochranného tvrzeného skla zachovává původní dotykovou citlivost a odezvu zařízení. Funkčnost displeje není ovlivněna.

Ochrana proti
otiskům prstů Ochranná vrstva skla vybavená speciální oleofobní vrstvou odpuzuje mastnotu a šmouhy, snižuje otisky prstů a zajišťuje tak snadné čištění povrchu.

Tlumení nárazů a ochrana proti rozbití
Tvrzené sklo na ochranu obrazovky absorbuje nárazy a chrání obrazovku vašeho zařízení před možným poškozením. Tvrzené sklo opatřené speciální ochranou proti otřesům se však v případě rozbití skla nerozbije, ale vykazuje pouze nepatrné praskliny uvnitř konstrukce. Nevyskytují se žádné ostré hrany.

Snadná instalace
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje jednoduchou instalaci bez bublin. Součástí je komplexní montážní sada.

Obsah produktu:
2x tvrzené sklo Savvies ® Full Cover Tempered Glass pro Apple iPhone SE 2 2020 (černé), montážní sada včetně čisticí ubrousky, hadřík z mikrovlákna, vodící a odprašovací samolepky, návod k instalaci.