1 hodnocení

Savvies Xtreme zadní kryt pro Apple iPhone SE 2 2020 (průhledný)

  • Optimální ochrana vašeho smartphonu
  • Pouzdro na mobilní telefon s perfektním střihem
  • Průhledné, tenké provedení
  • Vysoce kvalitní TPU materiál absorbující nárazy
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 685
Značka: Savvies
690 Kč –34 % 450 Kč
Kategorie: Iphone SE 2020
Záruka: 2 roky
2450671 1587620847 Produktabbildung.1 kopie kopie
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 690 Kč –34 %

Popis výrobku

 

S pouzdrem Savvies ® Xtreme Case Cover ochráníte svůj Apple iPhone SE 2 2020 ideálně při každodenním používání. Díky elegantnímu a průhlednému pouzdru na mobilní telefon je zachován a zároveň chráněn originální design vašeho smartphonu.

Optimální ochrana
V případě pádu se zabrání většímu poškození zařízení, protože ochranný kryt tlumí pád. Pouzdro Savvies ® Xtreme Case navíc zachovává hodnotu vašeho zařízení tím, že nabízí všestrannou ochranu proti poškrábání, nárazům, tření, prachu a nečistotám.

Perfektně sedí
Design pouzdra na mobilní telefon byl vyvinut přímo na Apple iPhone SE 2 2020. To znamená, že všechny ovládací prvky a připojení zůstávají funkční. Přesnost padnutí a neomezené používání vašeho smartphonu z nich dělá ideálního každodenního společníka.

Přesvědčivá optika
Vysoká průhlednost průhledného krytu a tloušťka materiálu pouhých 1,1 mm zaručují téměř neviditelnou ochranu zařízení. Tímto způsobem je zachován tenký a elegantní design vašeho Apple iPhone SE 2 2020, zatímco váš smartphone je zároveň optimálně chráněn.

Vysoce kvalitní materiál
Pouzdro na mobilní telefon je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan) a nabízí oproti silikonovým pouzdrům několik výhod: TPU odpuzuje prach více než silikon. To znamená, že kryt je hladší a lépe klouže do kapsy nebo se nezasekává při vyjímání. TPU je navíc pevnější plast, což znamená, že ochranný kryt je pružný a zároveň rozměrově stálý a neopotřebovává se tak snadno oproti měkkým silikonovým krytům. Použitý materiál je samozřejmě absolutně bez zápachu.

Flexibilní a protiskluzový
Vysoce kvalitní materiál umožňuje snadnou montáž, dokonalé uchycení a optimální ochranu vašeho Apple iPhone SE 2 2020. Elastický plast činí ochranný kryt pružným, takže se snadno sestavuje a dokonale přilne k vašemu smartphonu. Protiskluzový materiál zajišťuje nejen bezpečné držení pouzdra na mobilním telefonu, ale také bezpečné držení vašeho zařízení v ruce, což snižuje riziko pádu.

 


Obsah balení : 1x Savvies ® Xtreme Case Cover pro Apple iPhone SE 2 2020