1 hodnocení

BROTECT AirGlass tvrzené sklo pro Toyota Corolla 2022-2023 Infotainment System 8"

  • Extra-tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu

27_S2215

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 922
Značka: Brotect
1 190 Kč –16 % 990 Kč
Kategorie: Toyota
Záruka: 2 roky
5 gr
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –16 %

Výrobek

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš informační a zábavní systém Toyota Corolla 2022 8"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2x tenčí a 2x lehčí, a proto mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své pružnosti nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah displeje je ostrý jako břitva. Ultratenký film vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Kromě toho má BRO povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a hladce klouzat po vaší Toyotě Corolla 2022 Infotainment System 8".

Buddy pro váš informační a zábavní systém Toyota Corolla 2022 8" je pečlivě vyráběn naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je proto vyroben v Německu a ochranný film od nás obdržíte z výroby. Bavte se s ním!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přitom flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na odtahovací klapce!

Kompatibilní s
Toyota Corolla 2022 Infotainment System 8"

obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Toyota Corolla 2022 8"