1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment Bolero 6,5" Škoda Yeti

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti-fingerprint
  • Montáž bez bublin

2736809_2

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 241022
Značka: Brotect
790 Kč –25 % 590 Kč
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment Bolero 6,5" Škoda Yeti
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 790 Kč –25 %

Popis výrobku

 Chránič obrazovky BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdý a ultralehký pomocník pro váš informační a zábavní systém Škoda Bolero 2 6,5 "!

Skleněné BRO je v Evropě nové a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí mimořádně silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje je ostrý jako břitva. Ultratenký film vám zároveň poskytne jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Kromě toho má BRO potah proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na váš informační a zábavní systém Škoda Bolero 2 6,5 ".

Pomocník pro váš informační systém Skoda Bolero 2 6,5 "je vyroben s péčí našeho odborného týmu v Německu. Bavte se s ním!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto pružné! Přesvědčte se sami: zbývající kus AirGlass sklopte na poutko!

 

Obsah balení : Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s informačním systémem Škoda Bolero 2 6,5 "(1x displej)