1 hodnocení

Tvrzené matné sklo BROTECT AirGlass pro infotainment Mazda 6 2020 Connect

  • Extra tvrdý a odolný proti poškrábání
  • Ultralehká fólie z tvrzeného skla
  • Matné a antireflexní
  • Anti otisky prstů
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 745
Značka: Brotect
1 090 Kč –18 % 890 Kč
Kategorie: Mazda
Záruka: 2 roky
2020 mazda 6 sedan2 1568660572
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 090 Kč –18 %

Popis výrobku

BROTECT AirGlass Matte Premium skleněná fólie, extra tvrdá, antireflexní a ultralehká ochrana obrazovky pro váš infotainment Mazda 6 2020 Connect!

Matné, skleněné BRO obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Matné sklo AirGlass je výrazně tenčí a lehčí než typické výrobky z neprůstřelného skla na trhu. Díky tomu je mnohem flexibilnější a přitom stále nabízí stejnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Povrch skleněné fólie je matný a snižuje tak nepříjemné odlesky na vašem displeji. Zároveň vám ultratenká fólie z tvrzeného skla poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby skleněná fólie hladce a bez bublinek klouzala po vašem infotainmentu Mazda 6 2020 Connect.

Kamarád pro vaše zařízení je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
infotainmentem Mazda 6 2020 Connect

Obsah balení :
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass Matte kompatibilní s infotainmentem Mazda 6 2020 Connect

 

mazda 6