1 hodnocení

Savvies Xtreme zadní kryt pro Apple iPhone 12 mini (čiré)

  • Optimální ochrana vašeho smartphonu
  • Pouzdro na telefon perfektně sedí
  • Jasný, tenký design
  • Vysoce kvalitní TPU materiál absorbující nárazy
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 637
Značka: Savvies
690 Kč –28 % 490 Kč
Kategorie: Iphone 12
Záruka: 2 roky
2514210 1597641109 IMG 1793
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 690 Kč –28 %

Popis výrobku

Pouzdro Savvies ® Xtreme Case chrání váš Apple iPhone 12 mini při každodenním používání. Díky elegantnímu a vysoce průhlednému pouzdru na telefon je zachován původní design telefonu a zároveň chrání váš smartphone.

Optimální ochrana
V případě pádu zabráníte většímu poškození, protože kryt chrání vaše zařízení před nárazem. Pouzdro Savvies ® Xtreme Case navíc dodává vašemu telefonu hodnotu tím, že poskytuje všestrannou ochranu před poškrábáním, nárazy, třením, prachem a nečistotami.

 

Precision Fit
Design ochranného pouzdra byl vyvinut přímo na Apple iPhone 21. Přesné výřezy a zesílená tlačítka zajišťují rychlý přístup a odezvu. Jeho perfektní střih a neomezené používání vašeho smartphonu z něj činí ideálního každodenního společníka.

Přesvědčivá optika
Vysoká průhlednost čirého pouzdra a tloušťka materiálu pouhých 1,1 mm zaručují téměř neviditelnou ochranu zařízení. To zachovává tenký a elegantní design vašeho Apple iPhone 12 mini a zároveň optimálně chrání váš mobilní telefon.

Vysoce kvalitní materiál
Pouzdro na telefon je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan) a nabízí oproti silikonovým pouzdrům některé výhody: TPU odpuzuje prach více než silikon. Díky tomu je skořepina hladší, snadno se zasouvá a vytahuje z kapes a při vytahování se nezasekává. TPU je navíc pevnější plast, díky kterému je nárazník pružný a zároveň tvarově stálý a ve srovnání s měkkými silikonovými pouzdry se tak snadno neopotřebovává. Materiál je samozřejmě bez zápachu.

Flexibilní a protiskluzový
Vysoce kvalitní materiál umožňuje snadnou instalaci, perfektní padnutí a optimální ochranu vašeho Apple iPhone 12 mini. Díky elastickému plastu je pouzdro flexibilní, takže se snadno nasazuje a přesně padne na váš smartphone. Šikovný materiál zajišťuje nejen potřebné uchopení pouzdra na telefonu, protiskluznost také zabraňuje vyklouznutí zařízení z ruky.

Obsah produktu:
1x pouzdro Savvies ® Xtreme pro Apple iPhone 12 mini