1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro informační a zábavní systém Kia Sorento 2020-2022

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

Kia Sorento 2020

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 523
Značka: Brotect
1 190 Kč –16 % 990 Kč
Kategorie: Kia
Záruka: 2 roky
kia sorento
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –16 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje vašeho informačního a zábavního systému Kia Sorento Platinum 2020!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO jemně a bez bublin klouzat po vašem infotainment systému Kia Sorento Platinum 2020.

Asistent pro váš infotainment systém Kia Sorento Platinum 2020 je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky se vyrábí v Německu a chránič od nás dostanete z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Kia Sorento Platinum 2020

Obsah balení : Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Kia Sorento Platinum 2020