2 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Seat Ateca Style 2021-2022

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce průhledné
  • Anti otisky prstů

Ateca Style

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 712
Značka: Brotect
990 Kč
Kategorie: Seat
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Seat Ateca Style 2021-2022
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš infotainment systém Seat Ateca Style 2021!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem pružnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO klouzat hladce a bez bublin na váš infotainment systém Seat Ateca Style 2021.

Kamarád pro váš infotainment systém Seat Ateca Style 2021 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Seat Ateca Style 2021

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Seat Ateca Style 2021