1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Audi A6 2020-2023 panel klimatizace

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů

A6 KLIMA

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Vyprodáno
Kód: 757
Značka: Brotect
1 090 Kč –18 % 890 Kč
Kategorie: Audi
Záruka: 2 roky
klima A6
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 090 Kč –18 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje vašeho Audi A6 2020 Clima Control Screen!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem pružnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat po obrazovce Audi A6 2020 Clima Control Screen.

Kamarád pro vaše Audi A6 2020 Clima Control Screen je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Audi A6 2020 Clima Control Screen

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Audi A6 2020 Clima Control Screen