1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment Amundsen pro Škoda Yeti 6,5"

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehký
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

27_B6816

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 241016
Značka: Brotect
790 Kč –37 % 490 Kč
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment Amundsen pro Škoda Yeti 6,5"
Akce Výprodej
ZDARMAZDARMA 790 Kč –37 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Infotainment System 6,5" Škoda Amundsen 2016!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO jemně a bez bublin klouzat po vašem 6,5" informačním a zábavním systému Škoda Amundsen 2016.

Kamarád pro váš Infotainment System 6,5" Škoda Amundsen 2016 je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás dostanete již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Škoda Amundsen 2016 6,5"

Obsah balení : Pancéřová skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Škoda Amundsen 2016 6,5"