1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Ford Mustang Mach-E Sync 4 15,5"

  • Extra tvrdá 9H
  • Ultra lehká
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu
do 6 dnů
Kód: 1051
Značka: Brotect
1 990 Kč –25 % 1 490 Kč
Kategorie: Ford
Záruka: 2 roky
2021 Ford Mustang MachE jumbo screen1
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 990 Kč –25 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Ford Mustang Mach-E Sync 4 15,5"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin naklouzlo na váš Ford Mustang Mach-E Sync 4 15,5".

Kamarád pro váš Ford Mustang Mach-E Sync 4 15,5" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie je tedy vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Ford Mustang Mach-E Sync 4 15,5"

 

Obsah balení:
fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s Ford Mustang Mach-E Sync 4 15,5" (1x displej + sada na montáž )