1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Citroen C3 Aircross

  • Extra tvrdá 9H
  • Ultra lehká
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 1048
Značka: Brotect
990 Kč –20 % 790 Kč
Kategorie: Citroën
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Citroen C3 Aircross
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 990 Kč –20 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš informační a zábavní systém Citroen C3 Aircross!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na váš informační a zábavní systém Citroen C3 Aircross.

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Citroen C3 Aircross je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
informačním a zábavním systémem Citroen C3 Aircross

 

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Citroen C3 Aircross (1x displej).