1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Mercedes-Benz S-Class W223 MBUX Entertainment

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu

27_T1223

 

do 6 dnů
Kód: 883
Značka: Brotect
1 990 Kč –15 % 1 690 Kč
Kategorie: Mercedes-Benz
Záruka: 2 roky
Mercedes S Class W223 interior live 42
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 990 Kč –15 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Mercedes-Benz třídy S W223 MBUX Entertainment!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO jemně a bez bublin klouzat po vašem Mercedes-Benz S-Class W223 MBUX Entertainment.

Kamarád pro váš Mercedes-Benz třídy S W223 MBUX Entertainment je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Mercedes-Benz S-Class W223 MBUX Entertainment

 

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Mercedes-Benz S-Class W223 MBUX Entertainment