1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d

  • Extra tvrdý 9H
  • Ultra lehký
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem
Kód: 979
Značka: Brotect
1 290 Kč –23 % 990 Kč
Kategorie: Mercedes-Benz
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 290 Kč –23 %

Popis výrobku

 

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO jemně a bez bublin klouzat na váš Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d.

Kamarád pro váš Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d

 

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Mercedes-Benz V-Class Avantgarde Edition V 300 d