Neohodnoceno

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Renault Zoe 2020 Easy Link 9,3"

  • Extra tvrdá 9H
  • Ultra lehká
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 1072
Značka: Brotect
1 390 Kč –29 % 980 Kč
Kategorie: Renault
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Renault Zoe 2020 Easy Link 9,3"
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 390 Kč –29 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Renault Zoe 2020 Easy Link 9,3"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin naklouzlo na váš Renault Zoe 2020 Easy Link 9,3".

Kamarád pro váš Renault Zoe 2020 Easy Link 9,3" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Renault Zoe 2020 Easy Link 9,3"