1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Škoda Octavia 4 2020-2023 Bolero, Swing

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 901
Značka: Brotect
1 190 Kč –17 % 980 Kč
Kategorie: Škoda
Záruka: 2 roky
skoda octavia ctvrte generace konektivita
Novinka
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –17 %

Popis výrobku

 

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš infotainment systém Škoda Octavia 4 2020-2022!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO klouzat hladce a bez bublin na váš infotainment systém Škoda Octavia 4

Kamarád pro váš infotainment systém Škoda Octavia je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Škoda Octavia 4 - 2020-2022

 

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Škoda Octavia 4