1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro infotainment systém Volvo Polestar 2 2021

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Anti otisky prstů
  • Vyrobeno v Německu

2741091_1

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 820
Značka: Brotect
1 290 Kč
Kategorie: Volvo
Záruka: 2 roky
1622541621 spotify
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš informační a zábavní systém Volvo Polestar 2 2021!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen v ostrých detailech. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky nemají na vašem displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat na váš infotainment systém Volvo Polestar 2 2021.

Kamarád pro váš informační a zábavní systém Volvo Polestar 2 2021 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je proto vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte již z výroby. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: přehněte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
informačním a zábavním systémem Volvo Polestar 2 2021

Obsah balení :
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Volvo Polestar 2 2021