1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Seat Ibiza Media System Plus 8"

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

Ibiza

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 571
Značka: Brotect
1 090 Kč –18 % 890 Kč
Kategorie: Seat
Záruka: 2 roky
seat ibiza infotainment system
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 1 090 Kč –18 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš Seat Ibiza Media System Plus 8"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní přilnavá vrstva umožňuje BRO jemně a bez bublin klouzat na váš Seat Ibiza Media System Plus 8".

Boční kryt pro váš Seat Ibiza Media System Plus 8" je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je proto vyroben v Německu a svůj chránič od nás dostanete již z výroby. Bavte se s ním!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní se
Seat Ibiza Media System Plus 8"

 

Obsah balení : Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní se Seat Ibiza Media System Plus 8"