1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Crafter Composition Color 2022-2023

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 1230
Značka: Brotect
890 Kč –22 % 690 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Crafter Composition Color 2022-2023
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 890 Kč –22 %

Popis výrobku

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Volkswagen Crafter Composition Color 2022!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto mnohem flexibilnější než standardní skleněné fólie na trhu. I přes svou flexibilitu nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje BRO hladce a bez bublin klouzat po vašem voze Volkswagen Crafter Composition Color 2022.

Kamarád pro váš Volkswagen Crafter Composition Color 2022 je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je vyrobena v Německu a ochrannou fólii od nás obdržíte ze závodu. Bavte se s tím!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a je stále flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na poutku!

Kompatibilní s
Volkswagen Crafter Composition Color 2022

 

Obsah balení:
Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Volkswagen Crafter Composition Color 2022 (1x displej).