1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Polo 2019 Composition Media 8"

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 1287
Značka: Brotect
1 190 Kč –33 % 790 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Polo 2019 Composition Media 8"
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –33 %

Výrobek

BROTECT AirGlass Premium Glass Film, extra tvrdá a ultralehká ochranná fólie na displej pro váš Volkswagen Polo GTI 2019 Composition Media 8"!

Sklo BRO je novinkou v Evropě a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně pro BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, takže je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje je zobrazen v detailech ostrých jako břitva. Ultratenká fólie vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Pružná lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin klouzal po vašem voze Volkswagen Polo GTI 2019 Composition Media 8".

Kamarád pro váš Volkswagen Polo GTI 2019 Composition Media 8" je vyroben s péčí našeho týmu odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte z výroby. Bavte se s tím!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na odtahovacím jazýčku!

Kompatibilní s
Volkswagen Polo GTI 2019 Composition Media 8"

 

Obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s Volkswagen Polo GTI 2019 Composition Media 8" (1x displej).