1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen T-Roc 2022 Discover Media 8"

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 1284
Značka: Brotect
1 190 Kč –33 % 790 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen T-Roc 2022 Discover Media 8"
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –33 %

Výrobek

BROTECT AirGlass Premium Glass Foli, extra tvrdá a ultralehká ochranná fólie na displej pro váš Volkswagen T-Roc R Line 2022 Discover Media 8"!

Sklo BRO je novinkou v Evropě a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně pro BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, takže je mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje je zobrazen v detailech ostrých jako břitva. Ultratenká fólie vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Pružná lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin klouzal po vašem voze Volkswagen T-Roc R Line 2022 Discover Media 8".

Kamarád pro váš Volkswagen T-Roc R Line 2022 Discover Media 8" je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Ochranná fólie na displej je tedy Made in Germany a ochrannou fólii od nás obdržíte z výroby. Bavte se s tím!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: Přeložte zbývající kus AirGlass na odtahovacím jazýčku!

Kompatibilní s
Volkswagen T-Roc R Line 2022 Discover Media 8"

Obsah balení:
Fólie z tvrzeného skla BROTECT AirGlass kompatibilní s Volkswagen T-Roc R Line 2022 Discover Media 8" (1x displej).