1 hodnocení

Tvrzené sklo Brotect Airglass pro Volkswagen Tiguan 2021-2023 Digital Cockpit Pro

  • Extra tvrdé 9H
  • Ultralehké
  • Vysoká transparentnost
  • Ochrana proti otiskům prstů
  • Vyrobeno v Německu
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 1113
Značka: Brotect
1 490 Kč –20 % 1 190 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo Brotect Airglass pro Volkswagen Tiguan 2021-2023 Digital Cockpit Pro
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 490 Kč –20 %

Výrobek

Skleněná fólie BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro Váš Volkswagen Tiguan 2021 Digital Cockpit Pro!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a nejrevolučnější technologii ochrany obrazovky - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2x tenčí a 2x lehčí, a proto mnohem pružnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své pružnosti nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah displeje je ostrý jako břitva. Ultratenký film vám zároveň poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

Kromě toho má BRO povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů nemají na displeji šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva umožňuje, aby BRO hladce a bez bublin naklouzl na Váš Volkswagen Tiguan 2021 Digital Cockpit Pro.

Buddy pro váš Volkswagen Tiguan 2021 Digital Cockpit Pro je pečlivě vyroben naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je proto vyroben v Německu a ochranný film od nás obdržíte z výroby. Bavte se s ním!

P.S.: Naše BRO je vyrobeno z pravého skla a přitom flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na odtahovací jazýčku!

Kompatibilní s
Volkswagen Tiguan 2021 Digital Cockpit Pro

 

obsah balení:
BROTECT AirGlass Screen Protector kompatibilní s Volkswagen Tiguan 2021 Digital Cockpit Pro (1x displej) + montážní sada