1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Touareg RNS 850 8"

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

RNS 850

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem
Kód: 226524
Značka: Brotect
1 190 Kč –42 % 690 Kč
Kategorie: Volkswagen
Záruka: 2 roky
Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Volkswagen Touareg RNS 850 8"
Akce Tip Výprodej
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –42 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana displeje pro váš Volkswagen Touareg RNS 850 8"!

Sklo BRO je v Evropě nové a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní lepicí vrstva zajišťuje, že BRO jemně a bez bublin klouže po vašem voze Volkswagen Touareg RNS 850 8".

Boční kryt pro váš Volkswagen Touareg RNS 850 8" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je tedy vyroben v Německu a svůj chránič dostanete od nás ve výrobě. Bavte se s ním!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s Volkswagen Touareg RNS 850 8"

Obsah balení : Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s Volkswagen Touareg RNS 850 8"