1 hodnocení

Tvrzené sklo BROTECT AirGlass pro Infotainment System Seat Tarraco 2021-2022 9,2"

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoce transparentní
  • Ochrana proti otiskům prstů

Tarraco

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 565
Značka: Brotect
1 190 Kč –16 % 990 Kč
Kategorie: Seat
Záruka: 2 roky
SEAT Tarraco FR 19
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 1 190 Kč –16 %

Popis výrobku

Ochranné sklo BROTECT AirGlass Premium, extra tvrdá a ultralehká ochrana obrazovky pro váš infotainment systém Seat Tarraco 2021 9,2"!

Sklo BRO je v Evropě novinkou a obsahuje nejpokročilejší a revoluční technologii ochrany displeje - AirGlass, exkluzivně od BROTECT!

Je 2krát tenčí a 2krát lehčí, a proto také mnohem flexibilnější než běžné skleněné fólie na trhu. Navzdory své flexibilitě nabízí extra silnou tvrdost skla odolnou proti poškrábání.

Vysoká průhlednost AirGlass zajišťuje, že obsah vašeho displeje bude zobrazen jako břitva. Zároveň vám ultratenká fólie poskytuje jedinečnou citlivost dotykové obrazovky.

BRO má navíc povrchovou úpravu proti otiskům prstů, takže nečistoty a otisky prstů na vašem displeji nemají šanci a lze je jednoduše setřít.

Flexibilní adhezivní vrstva umožňuje BRO jemně a bez bublin klouzat na váš Seat Tarraco 2021 Infotainment System 9,2".

Kamarád pro váš Seat Tarraco 2021 Infotainment System 9.2" je vyroben s péčí naším týmem odborníků v Německu. Chránič obrazovky je tedy vyroben v Německu a ochrannou fólii dostanete od nás ve výrobě. Bavte se s ní!

PS: Naše BRO je vyrobeno ze skutečného skla a přesto flexibilní! Přesvědčte se sami: ohněte zbývající kus AirGlass na vytahovacím poutku!

Kompatibilní s
infotainment systémem Seat Tarraco 2021 9,2"


Obsah balení : Tvrzená skleněná fólie BROTECT AirGlass kompatibilní s infotainment systémem Seat Tarraco 2021 9,2"