1 hodnocení

2x tvrzené sklo Savvies Xtreme Glass 3D Full Cover pro iPhone 14 (černé) 990342

  • Plná ochrana
  • 9H pancéřové sklo - nejvyšší ochrana proti poškrábání
  • Vysoká průhlednost
  • odpuzující nečistoty
  • Snadná montáž bez bublin

 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Skladem
Kód: 958
Značka: Savvies
990 Kč –20 % 790 Kč
Kategorie: Iphone 14
Záruka: 2 roky
2x tvrzené sklo Savvies Xtreme Glass 3D Full Cover pro iPhone 14 (černé) 990342
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 990 Kč –20 %

Popis výrobku

 

Tvrzené sklo Savvies Xtreme Glass 3D Full Cover pro iPhone 14 (černé) má tvrdost 9H a zajišťuje tak maximální ochranu proti poškrábání a nárazům.

Ochrana celého krytu
Přesně padnoucí od okraje k okraji 3D zakřivené neprůstřelné sklo v celoobrazovkovém provedení zakrývá displej iPhonu 14 zcela až po okraj, takže žádná plocha nezůstane volná nebo nechráněná.

Extrémní tvrdost povrchu
Celoobrazovková ochrana displeje s povrchovou tvrdostí 9H je extrémně pevná, odolná proti poškrábání a snižuje riziko prasknutí a rozbití displeje. Díky tomu nabízí 3D neprůstřelná fólie maximální ochranu proti nárazům, nárazům a poškrábání.

Vysoká průhlednost a dotyková kompatibilita
Neprůstřelná skleněná fólie z tvrzeného skutečného skla umožňuje výjimečnou čirost. Vysoká propustnost světla zajišťuje křišťálově čistou a ostrou obrazovku bez ztráty jasu. Díky dotykové kompatibilitě skleněné fólie je zachována původní dotyková citlivost zařízení. Funkce displeje není ovlivněna.

Anti-Fingerprint Coating
Fólie z tvrzeného skla je opatřena speciální oleofobní povrchovou úpravou, která odpuzuje mastnotu a nečistoty, redukuje otisky prstů a zajišťuje tak snadné čištění povrchu.

Tlumení nárazů a
ochrana proti rozbití Tvrzený chránič obrazovky z neprůstřelného skla absorbuje náraz a chrání obrazovku vašeho zařízení před možným poškozením. Pancéřová skleněná fólie, vybavená speciální ochranou proti rozbití, se v případě rozbití skla neroztříští, ale vykazuje pouze nepatrné praskliny uvnitř konstrukce. Nejsou zde tedy žádné ostré hrany.

Snadná instalace
Speciální silikonová lepicí vrstva zaručuje snadnou instalaci bez bublin. Součástí je komplexní montážní sada.

 

Obsah balení :
2x celokrycí ochranné sklo Savvies kompatibilní s iPhone 14 (černé), montážní sada skládající se z čisticí utěrky, hadříku z mikrovlákna, lepicích proužků pro odstranění prachu a připevnění, montážní návod.