1 hodnocení

Kryt Savvies Xtreme Case pro iPhone 14 (čirý)

  • Optimální ochrana pro váš smartphone
  • Pouzdro na telefon perfektně sedí
  • Průhledné tenké provedení
  • Vysoce kvalitní TPU materiál absorbující nárazy
  • Flexibilní, protiskluzový ochranný kryt
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Skladem
Kód: 961
Značka: Savvies
690 Kč –20 % 549 Kč
Kategorie: Iphone 14
Záruka: 2 roky
4547330 1661951002 YHC7694
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 690 Kč –20 %

Popis výrobku

 

S pouzdrem Savvies Xtreme Case ochráníte svůj iPhone 14 ideálně při každodenním používání. Díky elegantnímu a průhlednému pouzdru na mobilní telefon je zachován a zároveň chráněn originální design vašeho smartphonu.

Optimální ochrana
V případě pádu se zabrání většímu poškození zařízení, protože ochranný kryt tlumí pád. Pouzdro Savvies Xtreme Case navíc zachovává hodnotu vašeho zařízení tím, že poskytuje všestrannou ochranu proti poškrábání, nárazům, tření, prachu a nečistotám.

Perfektně sedí
Design pouzdra na mobilní telefon byl vyvinut přímo na iPhone 14. Všechny ovládací prvky a připojení tak zůstanou funkční. Přesnost padnutí a neomezené používání z vašeho smartphonu činí ideálního každodenního společníka.

Působivá optika
Vysoká průhlednost průhledného krytu a tloušťka materiálu pouhých 1,1 mm zajišťují téměř neviditelnou ochranu zařízení. Tímto způsobem je zachován tenký a elegantní design vašeho iPhone 14, zatímco váš smartphone je zároveň optimálně chráněn.

Vysoce kvalitní materiál
Pouzdro na mobilní telefon je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu TPU (termoplastický polyuretan) a nabízí oproti silikonovým pouzdrům řadu výhod: TPU odpuzuje prach více než silikon. To znamená, že pouzdro je hladší a lépe klouže do kapsy nebo se zaseká, když jej vyndáte. TPU je navíc pevnější plast, což znamená, že ochranný kryt je pružný a zároveň rozměrově stálý a neopotřebovává se tak snadno oproti měkkým silikonovým krytům. Použitý materiál je samozřejmě absolutně bez zápachu.

Flexibilní a protiskluzové
Vysoce kvalitní materiál umožňuje snadnou montáž, dokonalé uchycení a optimální ochranu pro váš iPhone 14. Elastický plast činí ochranné pouzdro flexibilní, což usnadňuje sestavení a dokonale padne na váš smartphone. Protiskluzový materiál zajišťuje nejen potřebné držení pouzdra na mobilním telefonu, ale vaše zařízení také bezpečně padne do ruky, což snižuje riziko pádu.

 

Obsah balení :
1x kryt Savvies Xtreme Case kompatibilní s iPhone 14